0708 98 23 98
MåndagTisdagOnsdagTorsdagFredagLördagSöndag
08:00
Senior/Working
Plats: Le Piqué
08:45
09:45
Instruktör: Åsa

Senior/Working
Plats: Le Pigué
09:45
10:45
Instruktör: Åsa
Senior/Working
Plats: Le Pigué
08:45
09:45
Instruktör: Åsa

Senior/Working
Plats: Le Pigué
09:45
10:45
Instruktör: Åsa
09:00
Soma
Plats: Prästslätten
09:00
10:00
Instruktör: Malin G
10:00
Alternerande pass
Plats: Österslätt B
10:00
11:00
Instruktör: Alternerande

Yoga
Plats: Prästslätten
10:00
11:00
Instruktör: Malin G
MixYoga
Plats: Prästslätten
10:00
11:00
Instruktör: Malin G
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Alternerande pass
Plats: Österslätt B
16:00
17:00
Instruktör: Alternerande
17:00
Rygg
Plats: Österslätt A
17:00
18:00
Instruktör: Gull-Britt

Intervall
Plats: Österslätt B
17:45
18:45
Instruktör: Tiina

Medel
Plats: Österslätt A
18:00
19:00
Instruktör: Anneli

NybörjarYoga/Yoga
Plats: Prästslätten
18:00
19:00
Instruktör: Malin G
Zumba
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Malin L

Soma
Plats: Prästslätten
17:00
18:00
Instruktör: Malin G
Step
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Tiina
Rygg
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Gull-Britt

Soma
Plats: Österslätt A
17:00
18:00
Instruktör: Malin G/Hanna
Alternerande pass
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Alternerande
AfroDance
Plats: Österslätt A
17:00
18:00
Instruktör: Christine

Core
Plats: Prästslätten
17:00
18:00
Instruktör: Kerstin
18:00
Gympamix (medel)
Plats: Österslätt A
18:00
19:00
Instruktör: Christine

YinYoga
Plats: Prästslätten
18:00
19:30
Instruktör: Malin G

Cirkel/Intervall
Plats: Österslätt B
18:15
19:45
Instruktör: Lotta

Gummiband/Core
Plats: Österslätt A
19:00
20:00
Instruktör: Emma
AfroDance
Plats: Prästslätten
18:00
19:00
Instruktör: Christine

Funktionell styrka (bräda/vikter)
Plats: Österslätt B
18:00
19:00
Instruktör: Agneta
Intervall
Plats: Österslätt B
18:00
19:00
Instruktör: Patrick

Medel utan hopp
Plats: Österslätt A
18:00
19:00
Instruktör: Anneli
19:00
Funktionell styrka (bräda/vikter)
Plats: Österslätt B
19:00
20:30
Instruktör: Agneta
Core/HIT
Plats: Österslätt B
19:05
20:00
Instruktör: Kerstin
Medel styrka
Plats: Österslätt B
19:00
20:30
Instruktör: Lotta
20:00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

No pass available!