0708 98 23 98
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
08:00
Senior/Working
Plats: Le Piqué
08:45
09:45
Instruktör: Åsa

Senior/Working
Plats: Le Pigué
09:45
10:45
Instruktör: Åsa
Senior/Working
Plats: Le Pigué
08:45
09:45
Instruktör: Åsa

Senior/Working
Plats: Le Pigué
09:45
10:45
Instruktör: Åsa
09:00
Soma
Plats: Prästslätten
09:00
10:00
Instruktör: Malin G
10:00
GomorronYoga
Plats: Prästslätten
10:00
11:00
Instruktör: Malin G
MorgonFlow
Plats: Prästslätten
10:00
11:00
Instruktör: Malin G
11:00
12:00
13:00
14:00
Alternerande pass
Plats: Österslätt B
14:00
15:00
Instruktör: Alternerande
15:00
16:00
Alternerande pass
Plats: Österslätt B
16:00
17:00
Instruktör: Alternerande
17:00
Rygg
Plats: Österslätt A
17:00
18:00
Instruktör: Gull-Britt

Medel, bräda, puls
Plats: Österslätt B
17:45
18:45
Instruktör: Tiina

LättYoga
Plats: Prästslätten
18:00
19:00
Instruktör: Malin G

Medel
Plats: Österslätt A
18:00
19:00
Instruktör: Anneli
Dansinspirerat medel
Plats: Österslätt B
17:15
18:00
Instruktör: Malin L
Medel, bräda, styrka
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Tiina
Rygg
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Gull-Britt

Soma
Plats: Österslätt A
17:00
18:00
Instruktör: Sandra
Alternerande pass
Plats: Österslätt B
17:00
18:00
Instruktör: Alternerande
AfroDance
Plats: Österslätt A
17:00
18:00
Instruktör: Christine

FlödesYoga
Plats: Prästslätten
17:00
18:00
Instruktör: Sandra
18:00
Gympamix (medel)
Plats: Österslätt A
18:00
19:00
Instruktör: Christine

NybörjarYoga
Plats: Prästslätten
18:00
19:00
Instruktör: Malin G
Stänger, bräda
Plats: Österslätt B
18:00
19:00
Instruktör: Agneta
Box´n Kick
Plats: Österslätt B
18:00
19:00
Instruktör: Patrick

Medel utan hopp, gummiband
Plats: Österslätt A
18:00
19:00
Instruktör: Josefin
19:00
Stänger, bräda
Plats: Österslätt B
19:00
20:30
Instruktör: Agneta
Cirkel
Plats: Österslätt B
19:00
20:30
Instruktör: Lotta
StyrkeYoga
Plats: Prästslätten
19:00
20:30
Instruktör: Sandra

Core
Plats: Österslätt B
19:05
20:00
Instruktör: Kerstin
Medel styrka
Plats: Österslätt B
19:00
20:30
Instruktör: Lotta
20:00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

No pass available!